preloader

لیست مطالب این صفحه
-کویر ورزنه کجاست؟
-جاذبه ها در تورکویر ورزنه
-قیمت تور کویر ورزنه
-برنامه سفر تور کویر ورزنه

----------

ورزنه کجاست؟

ورزنه یک منطقه کویری در جنوب شرقی استان اصفهان است که با تهران حدود 7-8 ساعت فاصله زمانی و حدود 500 کیلومتر فاصله مسافتی دارد. برای اطلاعات بیشتر در مورد کویر ورزنه به صفحه
“تورها” مراجعه نمایید تا در مورد راه‌های دسترسی به این کویر، اقامت در ورزنه، تفریحات و دیگر اطلاعات ضروری کویر ورزنه مراجعه نمایید.

مزیت کویر ورزنه نسبت به دیگر کویرها:

کویرهایی مانند کویر مصر و کویر مرنجاب با توجه به این که بیشتر شناخته شده هستند، مسافران بیشتری را به خود جذب می‌نمایند، ولی کویر ورزنه کم‌تر شناخته شده است و همین علت باعث می‌شود تا طبیعت این کویر دست نخورده باشد و خلوتی کویر را کاملا احساس کنید و از آن لذت ببرید. پیشنهاد می‌کنیم در صورتی که بدنبال اطلاعات در مورد تمامی تورهای کویرگردی ایران شوید، وارد صفحه لیست تورها شوید.
 

از چه طریقی به ورزنه سفر کنیم؟

شما از دو طریق می‌توانید به کویر زیبای ورزنه سفر کنید:
1- سفر به کویر ورزنه با تور گروهی ورزنه با اتوبوس توریستی:
یکی از عمده دلایلی که باعث می‌گردد تورهای کوتاه مدت و تورهای ایران‌گردی با استقبال زیاد مواجه شود، گروهی بودن تورها است. تور 1.5 روزه کویر اصفهان به صورت گروهی و به وسیله اتوبوس توریستی برگزار می‌شود. تور گروهی کویر اصفهان این فرصت را برای شما فراهم می‌آورد تا با گروهی از افراد شاد و سرحال، مسیر تهران تا اصفهان را بدون احساس خستگی راه طی کنید. در تورهایی که با اتوبوس برگزار می‌شود شما می‌توانید با افراد جدید آشنا شده و از برنامه‌های شادی که در اتوبوس اجرا خواهد شد، استفاده نمایید.

انواع تورهای کویر ورزنه اصفهان:

تور 1 روزه:
این تور بدون اقامت است و در ساعت 05، شروع شده و در فردای روز شروع در حدوود ساعت 23 پایان می‌پذیرد. این تور مناسب افرادی است که زمان کمی برای مسافرت دارند و امکان گرفتن مرخصی ندارند.

تور 2 و 2.5 روزه:

تور 2.5 روزه ورزنه در ساعات ابتدایی صبح (حدود 24 بامداد) شروع می‌شود و در انتهای روز بعد از شروع سفر به پایان می‌رسد. در این تور با توجه به سلیقه مسافر و هزینه‌ای که می‌خواهد پرداخت نماید، می‌تواند در کمپ توریستی-تفریحی کویر ورزنه اصفهان و یا در خانه‌های روستایی اطراف این منطقه اقامت داشته باشد. خانه‌های روستایی در فاصله‌ای حدودا 1:30 دقیقه‌ای از کویر قرار دارد و اقامت آن در اتاق‌های گروهی است و در مقابل اکوکمپ توریستی ورزنه، در همان کویر قرار دارد و با توجه به تعداد افراد، دارای اتاق‌های دو، سه و چهار تخته می‌باشد. اقامت در اکو کمپ کویر، کمی هزینه‌ی بیشتری برایتان دارد ولی کیفیت و تمیزی این کمپ به هزینه آن میارزد.

2- سفر به کویر اصفهان (ورزنه) با اتومبیل شخصی:

سفر با اتومبیل شخصی به کویر هم دارای مزایا و معایب مخصوص به خود است. از مزایای سفر با اتومبیل شخصی به این منطقه می‌توان به امکان اختیار انتخاب و عمل در نوع خدمات سفر و توقف‌ها در طول مسیر اشاره کرد. سفر با اتومبیل شخصی این امکان را به شما می‌دهد تا هر زمان که بخواهید و در هر زمان که بخواهید توقف داشته باشید و برای اقامت، به محلی که مورد سلیقه‌تان است مراجعه کنید. در مقابل مزایای سفر با اتومبیل به منطقه توریستی ورزنه، این نوع سفر دارای معایبی نیز نسبت به سفر با تور می‌باشد. شما در تور به طور شگفت انگیزی خیلی کم خسته خواهید شد و امکان آشنایی و تفریح با دیگر اعضایی که با شما به سفر آمده‌اند را دارید. در نظر داشته باشید که اگر می‌خواهید با ماشین شخصی به کویر سفر کنید، باید قبل از سفر از توانایی وسیله نقلیه‌تان برای حرکت در مسیرهای شنی، اطمینان حاصل نمایید.

در کویر ورزنه از کجا دیدن کنیم؟

  • گاو چاه
  • قلعه قورتان
  • برج کبوترخانه
  • آسمان پرستاره کویر

بهترین زمان برای سفر به کویر ورزنه:

بهترین زمان برای سفر به کویر این منطقه در پاییز و زمستان است که هوای معتدلی دارد و با دور شدن از هوای نسبتا سرد شهرهای دیگر ایران به این منطقه می‌توانید تجربه لذت‌بخشی را داشته باشید.

قیمت تور کویر ورزنه:

قیمت تور ورزنه با توجه به شرایط زمانی و مدت زمان تور کمی متفاوت است. در زمان‌های کمی شلوغ‌تر مثل اوایل پاییز این تور کمی قیمت بیشتری دارد ولی در زمان‌هایی مثل زمستان، قیمت این تور کاهش می‌یابد.قیمت تور کویر ورزنه اگر دارای اقامت باشد، به طبع هزینه‌ی محل اقامت در آن محاسبه می‌گردد و از تورهای 1 روزه کویر اصفهان قیمت بیشتری دارد. قیمت تورهای ارائه شده، در اطلاعات هر تور، مشخص شده است.

نحوه خرید تور کویر ورزنه:

خرید اینترنتی: شما می‌توانید به راحتی و وارد کردن فرم،یا از طریق پیام به ایمیل و یا شبکه های اجتماعی اقامتگاه این تور یا یکی از اتاق های اقامتگاه را رزرو نمایید.
خرید تلفنی: شما می‌توانید با تماس به شماره 989131693115+ با کارشناسان بخش تورهای ایران‌گردی ما تماس حاصل کرده و پس از مشاوره رایگان، تور مد نظر یا اتاق خود را رزرو نمایید و هزینه  واریز نمایید.
خرید حضوری: برای خرید حضوری شما می‌توانید با مراجعه حضوری به اقامتگاه داخل ورزنه نسبت به خرید این تور اقدام نمایید.

سوالات متداول:

کیفیت اقامت درخانه های روستایی بیشتر از کمپ است.
بهترین زمان برای سفر به کویر ورزنه اصفهان، در پاییز و زمستان است. در طول تابستان معمولا هیچ توری برای این منطقه برگزار نمی‌گردد